Företagsannonsering

Välkommen att kontakta oss på annonsavdelningen så hjälper vi dig med allt från annonsplanering, produktfotografering till framställning av färdig annons.
Läs mer om vårt spridningsområde på hallpressannonsen.se

Kontaktuppgifter

Försäljningschef
Hans Thomson
0370-30 06 22
hans.thomson@hallpressen.se

Platsannonsering
Ingela Freijd
Telefon: 036-30 41 26
E-post: ingela.freijd@hallpressen.se

Key Account Manager
Fredrik Björkbrant
Telefon: 036-291 26 11
E-post: fredrik.bjorkbrant@hallpressen.se

Mediesäljare
Annis Petersson
Telefon: 0370-30 06 25
E-post: annis.petersson@hallpressen.se

Mediesäljare
Anna Petersson
Telefon: 0370-69 16 63
E-post: anna.petersson@hallpressen.se

Mediesäljare
Krister Kühlwein
Telefon: 0370-30 06 45
E-post: krister.kuhlwein@hallpressen.se

Mediesäljare
Rose-Marie Hult
Telefon: 0370-69 16 51
E-post: rose-marie.hult@hallpressen.se

Mediesäljare
Johan Ottosson
Telefon: 0370-30 06 46
johan.ottosson@hallpressen.se

Kommun/Landsting/Myndigheter
Caroline Herentz
Telefon: 036-30 41 56
E-post: klm@hallpressen.se

Johannes Fritz
Telefon: 0380-57 51 34
E-post: klm@hallpressen.se

Maria Johnson
Telefon: 036-291 26 14
E-post: klm@hallpressen.se

Jessica Erlandsson
Telefon: 0372-692 23
E-post: jessica.erlandsson@hallpressen.se

Växel
Telefon: 0370-30 06 00

För prisförfrågan och bokning av tryckfärdiga annonser:
E-post: foretagsmail@hallpressen.se

Traffic Digitala Medier Hallpressen
Mikael Rocén
Telefon: 0140-37 82 02
E-post: mikael.rocen@hallpressen.se

Post- och besöksadress
Värnamo Nyheter
Storgatsbacken 13
331 30 Värnamo